دیدار مسئولان خیمةالانتظار با نماینده ولی‌فقیه آیت‌الله علم الهدی

دیدار مسئولان خیمةالانتظار با نماینده ولی‌فقیه آیت‌الله علم الهدی همزمان با ایام امامت حضرت ولی عصر ارواحنا فداه

آیت الله علم الهدی در دیدار با برخی از مسئولان فرهنگی خیمةالانتظار فرمودند:
در عرصه تقابل استکبار جهانی ما باید در خط مقدم جبهه باشیم.

در این دیدار نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت : وظیفه منتظر واقعی تربیت نیرو و مقابله با دشمنان امام زمان عجل الله فرجه الشریف است.

همچنین ایشان فرمودند: در عرصه تقابل استکبار جهانی ما باید در خط مقدم جبهه باشیم و نیرو تربیت کنیم. همه عظمت خیمه الانتظار در تربیت نیرو با روحیه مبارزاتی در این خط است.

امام جمعه مشهد با اشاره به فضای تهاجمی دشمنان اسلام علیه اسلام و انقلاب اسلامی تصریح کرد: اگر نیروی کارآمدی بود که ظرفیت علمی بالایی داشت، قدرت اندیشه بالایی داشت، تحت تاثیر نو اندیشی و نو گرایی قرار نگرفت و پشتیبان ولایت فقیه ایستاد، خدمت و مبارزه کرد این نیرو موثر است.

آیت الله علم الهدی با بیان اینکه خیمه الانتظار باید کانون خدمت به روز برای امام زمان عجل الله فرجه الشریف باشد گفت، خدمات اجتماعی را با دست کسی انجام دهید که در مقام نوکری امام زمان عجل الله فرجه الشریف دو هدف داشته باشد. یکی جذب افراد برای مکتب ولایی امام زمان و دوم جنگیدن و مبارزه کردن با دشمنان ایشان.

در ادامه این دیدار مدیر خیمه الانتظار مشهد نیز گزارشی از فعالیت این مجموعه فرهنگی ارائه کرد.

حجت الاسلام آخوندی گفت پس از حادثه آتش سوزی خیمه الانتظار که حدود دو سال و نیم پیش اتفاق افتاد، خیران و واقفان نسبت به تجدید بنای این مجموعه اقدام کردند.

ساخت این مجموعه در هشت طبقه با کاربری های فرهنگی ، تربیتی و اجتماعی پیشرفت قابل توجهی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *